• 16 czerwca 2024

AirPods 2 - nowy design i nowości - Kiedy premiera?

Wielu z niecierpliwością czeka na nowe bezprzewodowe słuchawki douszne firmy Apple - AirPods 2. Według najnowszych informacji, AirPods 2 będą wyglądać inaczej. Będą wykonane z innego materiału.

Jak będą wyglądały słuchawki AirPods 2?

MySmartPrice donosi, że nowe AirPods będą miały inny materiał niż ich poprzednicy. Elastyczne, matowe szkło pokryje zewnętrzną część pokrywy. Jest ono przyczepione co najmniej do tylnej klapki w smartfonie Google Pixel 3.

Dzięki tym materiałom słuchawki mają dłużej wytrzymać w podróży.

Drobne zmiany spodziewane są także w wyglądzie telefonów. Choć początkowo mogą wydawać się trudne do zauważenia, zmiany te poprawią również wewnętrzną architekturę tych urządzeń. W efekcie słuchawki będą wytwarzać głębszy, bogatszy bas.

Czego jeszcze możemy się dowiedzieć o AirPods 2?

Wielu z niecierpliwością czeka na pojawienie się AirPods 2 w kolorze czarnym. Przyniesie to pewne zmiany wizualne. Istnieje możliwość, że gama dostępnych kolorów zostanie poszerzona o kolejne odcienie. Słuchawki nadal będą dostępne w kolorze białym.

Do połączenia słuchawek zostanie wykorzystany Bluetooth 5.0. Pozwoli to na lepszą łączność i mniejsze zużycie energii.

AirPods będą ładowane bezprzewodowo przez etui urządzenia.
AirPods 2 mogą nawet zadbać o Twoje zdrowie! Słuchawki będą wyposażone w czujniki monitorujące stan zdrowia użytkownika. Choć nie ma wielu szczegółów, prawdopodobnie czujniki będą monitorować bicie serca.

Kiedy zadebiutują słuchawki AirPods 2?

Ostatnie informacje sugerują, że urządzenie zostanie wydane jeszcze wiosną, a być może w pierwszej połowie roku. Sytuacja zaczyna się jednak komplikować. Ostatnie doniesienia sugerują, że jedyne etui do słuchawek z ładowaniem indukcyjnym będzie dostępne wiosną, a same słuchawki trafią do sprzedaży dopiero jesienią.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować