• 15 kwietnia 2024

Czy sen o iPhone SE 2 dobiega końca?

Wygląda na to, że wszystkie doniesienia dotyczące odświeżonego iPhone'a SE są fałszywe i Apple nie wyda iPhone'a SE 2

Forbes zaprzecza doniesieniom

Magazyn Frobes otrzymał informacje od firmy Olixar. Olixar to firma zajmująca się produkcją akcesoriów do smartfonów Apple. Wiadomości sugerują, że informacje o iPhone SE 2 są sfabrykowane. Mówi się, że Apple porzuciło pomysł stworzenia następcy kompaktowego smartfona z 2016 roku, aby skupić się na trzech głównych premierach tej jesieni, czyli dwóch następcach iPhone'a X i "budżetowym" następcy.

Produkcja odwołana

Apple podobno wstrzymało produkcję telefonu iPhone SE 2 - co nie jest w najlepszym interesie wielu posiadaczy iPhone'a SE, którzy z niecierpliwością czekali na jego następcę. Telefon wciąż jest bardzo popularny i cieszy się świetną opinią wśród klientów. To mogło powstrzymać Apple przed stworzeniem nowej wersji.

Jakie inne powody mogłyby przyjść Wam do głowy?

Telefon nadal jest kupowany i używany z entuzjazmem, i mimo że ma już ponad dwa lata, nadal oferuje solidne podzespoły i dobrą wydajność. Apple zapowiedziało podczas WWDC 2018, że nowy iOS 12 będzie dostępny również dla iPhone'a SE. Oznacza to, że producent będzie wspierał telefon jeszcze przez co najmniej rok.
Wszystkie te informacje mogą świadczyć o tym, że iPhone SE 2 nie jest jeszcze w produkcji. Trendy wśród producentów smartfonów uległy zmianie. Modne są obecnie duże smartfony z dużymi wyświetlaczami i najmniejszymi ramkami na przednich panelach. Wielu klientów uważa jednak, że małe smartfony są najwygodniejsze w użytkowaniu.

Będziemy obserwować, co przyniesie przyszłość. Czy Apple będzie trzymać się obecnych trendów, czy też ulegnie presji zwolenników małych, kompaktowych smartfonów?

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować