• 15 lipca 2024

TOP 5 telefonów do 600 zł na 2020 rok

Smartfony do 600 zł

Pewnie każdy chciałby mieć w miarę możliwości jak najlepszy sprzęt. Nie każdy jednak ma budżet, który jest nieograniczony i pieniądze chce wydawać rozsądnie. Jak się okazuje już za stosunkowo niedużą cenę będzie można kupić naprawdę ciekawy smartfon do 600 złotych. Warto się im przyjrzeć.

LG X Power 2

Ten model jest już na rynku od jakiegoś czasu i zdołał już stanieć. Urządzenie ma procesor Mediatek MT6750 z ośmioma rdzeniami. Do tego dostajemy także 2 GB RAM. Telefon posiada ekran 5,5 cala wykonany w ramach IPS. Dzięki temu kąty widzenia są udane, barwy poprawne. Aparat główny posiada matrycę 13 MP, który wykonuje ładne zdjęcia w dobrych oświetleniowych warunkach. Na przodzie kamera 5 MP. Zaletą jest bardzo duża bateria 4500 mAh, która pozwala na dwa dni pracy.

Nokia 5

To budżetowa propozycja od Nokii. Modele pojawił się w minionym roku a niedługo ma być na rynku jego następca. Dlatego zapasy magazynowe są w sprzedaży, można więc oczekiwać sprzętu naprawdę w dobrej cenie. Jakość wykonania na bardzo dobrym poziomie, wszystkie elementy są ładnie spasowane. Sercem jest układ Snapdragon 430, który posiad osiem rdzeni i wspiera go 2 GB pamięci operacyjnej. Urządzenie ma praktycznie czystego Androida, a to sprawia, że radzi sobie wydajnie i można liczyć na szybkie aktualizację.

Budżetowe smartfony

Huawei Y6 (2018)

Ciekawa propozycja od chińskiej firmy ze średniej niższej półki. Sprzęt otrzymał Snapdragona 425 z czterema rdzeniami i 2 GB pamięci RAM. Za wyświetlenie obrazu odpowiada ekran 5,7 cala IPS. Wyświetlacz ma wąskie ramki co sprawia, że dobrze się prezentuje. Matryca 13 MP daje dobre zdjęcia, sprawdza się dobrze w dobrych warunkach oświetleniowych. Ciekawostką będzie to, że urządzenie ma opcję odblokowania twarzą.

Xiaomi Redmi S2

Jedna z kilku propozycji ze średniej półki od Xiaomi. Dostajemy osiem rdzeni Snapdragona 625 a także 3 GB pamięci RAM. Ekran ma przekątną blisko 6 cali w technologii IPS. Radzi sobie naprawdę bardzo dobrze, posiada baterię o pojemności 3000 mAh. Dzięki temu można liczyć na naprawdę długi czas pracy tego urządzenia. Płynne działanie sprzętu zapewnione jest przez 3 GB pamięci RAM, co w tej cenie raczej jest rzadko spotykane.

Xiaomi Redmi 5

Kolejny produkt od chińskiego producenta. W tym przypadku również mamy bardzo dobrze przygotowane urządzenie, które ma przemyślaną formą. Na pokładzie Snapdragon 450 z ośmioma rdzeniami. Do tego również 3GB pamięci RAM. Mamy również dobrze przygotowaną, dopracowaną nakładkę od chińskiego producenta. Dzięki temu ten zestaw naprawdę bardzo dobrze się sprawdza i będziemy zadowoleni z tego jak pracuje. Proporcje ekranu również bardzo dobre, dlatego mamy 5,7 cala a ekran nie jest szczególnie duży. Mamy znikomą ramkę, co sprawia, że wygląda jak urządzenie droższe, z wyższej półki. To sprzęt, który rzeczywiście wielu osobom przypadnie do gustu właśnie z tego względu, że cena nie jest wygórowana, a urządzenie ma wygląd doskonały i parametry gwarantujące również wydajną pracę tego sprzętu przy różnym obciążeniu aplikacjami.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować