• 16 czerwca 2024

AirPods 2 – nowy wygląd i nowości – kiedy premiera?

Wielu użytkowników z ogromnym utęsknieniem wyczekuje premierę odnowionych, bezprzewodowych słuchawek dousznych od Apple, czyli AirPods 2. Najnowsze informacje sugerują, iż ich wygląd ulegnie sporej zmianie, będzie inny materiał, a to wcale nie koniec zmian.

Jakie będą AirPods 2?

Strona MySmartPrice podaje na swoich łamach, iż nowe AirPodsy zostaną wykonane z innego materiału niż ich poprzednik. Pokrycie będące na zewnątrz ma być stworzone z elastycznego, matowego szkła, które montowane jest chociażby na tylnej klapce smartfona Google Pixel 3.

Dzięki wykorzystaniu tego typu materiału słuchawki powinny lepiej trzymać się w ruchu.

Sam design słuchawek ma również ulec drobnym zmianom. Na pierwszy rzut oka są one w zasadzie trudne do dostrzeżenia to zmiany te sprawią, iż wewnętrzna architektura samych urządzeń zostanie również odświeżenia. Słuchawki mają dzięki temu wytwarzać lepszy, pełniejszy bas.

Co jeszcze wiemy o AirPods 2?

W kwestii zmian wizualnych może zdarzyć się także coś na co wielu czeka – pojawią się AirPods 2 w kolorze czarnym! Mówi się, że istnieje szansa, iż paleta dostępnych kolorów zostanie powiększona także o inny barwy. Bez zmian na pewno pozostanie kwestia dostępności słuchawek w kolorze białym.

Słuchawki będą wyposażone w najnowszy standard połączenia Bluetooth – czyli Bluetooth 5.0, które pozwala na zdecydowanie lepszą łączność, jak i mniejsze zużycie prądu.

Samo etui urządzenia ma także działać bezprzewodowo i ładować indukcyjnie AirPods 2.
AirPods 2 zadbać mogą także o nasze zdrowie! Słuchawki mają być wyposażone w czujniki, które pozwalają monitorować stan zdrowia osoby użytkującej akcesorium. Tutaj nie pojawia się jeszcze zbyt wiele szczegółów, ale prawdopodobnie czujniki te będą monitorowały pracę serca.

Kiedy premiera AirPods 2?

Ostatnie informacje sugerowały, że premiera urządzenia powinna mieć miejsce jeszcze wiosną, a jeśli nie to na pewno w pierwszej połowie roku. Sytuacja się jednak nieco komplikuje i pojawiły się właśnie doniesienia sugerujące, że wiosną pojawi się tylko etui do ładowania indukcyjnego słuchawek, a same słuchawki w sprzedaży pojawią się dopiero jesienią tego roku.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować