• 15 lipca 2024

Apple twierdzi, że iPad Pro może zastąpić komputer

Gigant z Cupertino nie zachwala iPada Pro. Amerykanin w opublikowanym w sieci wideo pochwalił się pięcioma powodami, dla których iPad Pro może zastąpić MacBooka lub jakikolwiek inny komputer.

iPad Pro 2018 11" & 12,9"

Wideo dotyczy iPada Pro 2018, którego zdaniem Apple można zastąpić w codziennym użytkowaniu. Według producenta jest pięć powodów, które potwierdzają tę tezę.

  1. iPad Pro jest szybszy niż większość komputerów
  2. Jest wszechstronny. Można go używać jako notatnika lub urządzenia do oglądania filmów, sprzętu do edycji, skanera, aparatu fotograficznego/kamery, książki, studia muzycznego lub zamiennika komputera.
  3. Dzięki połączeniu z siecią LTE, urządzenie jest zawsze połączone.
  4. Jest intuicyjnie zaprojektowane i łatwe w obsłudze.
  5. Korzystanie z Apple Pencil jest teraz jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

To pierwsza tego typu reklama, która konkretnie nawiązuje do iPada Pro w tym roku. Gigant z Cupertino od lat promuje iPada Pro jako sprzętową alternatywę dla standardowych komputerów. Apple używało hasła "Like a computer, but different from any other computer"

Podczas konferencji Apple w październiku zaprezentowano iPada Pro z możliwością wyboru wielkości ekranu (12,9 cala lub 11 cali). Urządzenia trafiły do sprzedaży w listopadzie. Funkcja Face ID, brak przycisku Home oraz bezramkowa konstrukcja to elementy tegorocznych tabletów wyprodukowanych przez Amerykanów. Do zasilania sprzętu wykorzystano procesor A12X. Ma on porównywalną wydajność do wielu MacBooków. Obudowa jest smuklejsza i znaleźliśmy w niej porty USB typu C, które można wykorzystać do różnych celów.

Nowy iPad Pro jest dostępny już od 3799 dolarów za iPada Pro z 11-calowym ekranem i 64 GB pamięci masowej. Jeśli chcemy kupić większy model, np. iPada Pro z 64GB pamięci masowej, to będziemy musieli zapłacić 4799 zł. Za konfigurację z 64 GB pamięci wewnętrznej będziemy musieli zapłacić 4799 zł.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować